12 nejdivnějších knižních titulů

0
787

Jestli máte pocit, že už jste v životě viděli všechno, těhle 12 nejdivnějších knížek vás přesvědčí o opaku. Je libo návod na výrobu vlastní rakve nebo třeba erotických hraček? Vybrali jsme pro vás ty největší podivnosti, nad kterými vám zůstane rozum stát.

#1 Nejlepší táta je dobrý milenec / Best Dad is a Good Lover
Tak nějak pedofilně ujeté dílo, které nejspíš napsal nadržený papínek toužící po přefiknutí své vlastní dcery. To je první myšlenka, která napadne snad každého, kdo se na obálku podívá. Ve skutečnosti jde jen o extrémně zavádějící název i obrázek na přebalu. Ve skutečnosti autor píše o psychologických vztazích vůči své ženě a dětem.

The Best Dad is a Good Lover

 

#2 Obrázky, u kterých byste neměli masturbovat / Images You Should Not Masturbate to
Leze na vás jaro? Zapalují se vám lýtka? S touhle knížkou vás to zaručeně přejde. Anebo zjistíte, že je to s vámi ještě horší, než se na první pohled zdá. Protože jestli vás vzruší obrázek udušeného kuřete, výprasku opice nebo třeba zvadlá orchidej, jděte se léčit.

Images You Should Not Masturbate to

 

3# Vyrobte si svoji zdobenou rakev / Fancy Coffins To Make Yourself
Máte strach, že na vás budou příbuzní po smrti šetřit? Nemůžete si vybrat z široké nabídky rakví? Tak co si ji vyrobit podle vlastních představ?! Uvidíte, třeba vám tvorba rakví přiroste k srdíčku a ještě si před smrtí vyděláte pár šušní (které vám nakonec seberou ti hamižní příbuzní).

Fancy Coffins

 

#4 Jak uspět v podnikání bez penisu / How to Succeed in Business Without a Penis
Občas si tuhle otázku kladu taky. Jak můžu pracovat bez věčného upravování své chlouby v propocených trenclích nebo drbání se na koulích? Nemluvě o porovnávání „frantíků“ na pánských hajzlících. Ale pozor. Tento výtvor nabízí rady skutečně úspěšných žen, které prorazily v 90. letech. Co musíte umět, abyste se ocitly na kariérním vrcholu a převálcovaly i chlapy?

How to Succeed in Business Without a Penis

 

#5 Neviditelný penis / INVISIBLE DICK
A u penisu ještě chvíli zůstaneme. Napadlo nás, ve spojení s tímto názvem, buď dokonalé sci-fi s trochou erotiky. A nebo příběh ženy, která zažila sex s hodně mizerně vyvinutým mužem. Ale zdání klame. „DICK“ je prostě jenom jméno chlapce, který se stal neviditelným.

Invisible Dick

 

#6 Vyrobte si vlastní erotické hračky / Make Your Own Sex Toys
Pro hravé ručičky je tu 50 rychlých a snadných krůčků k vlastním erotickým hračkám. A pokud byste se báli, že návod nepochopíte, nemějte strach. Vše je doplněno názornými obrázky. Tak co? Už objednáváte?Make Your Own Sex Toys

 

#7 Jak kakat v… / How to Poo…
Máte problémy s vyprazdňováním mimo domov? Tyhle knižní tituly vám poradí jak vykonat potřebu nejen v práci, v lese, ale dokonce i na rande. V případě, že vám to fakt pomůže, můžete stránky použít místo toaletního papíru. No neberte to.

how to poo...

#8 Jak zvýšit vaše IQ pojídáním nadaných dětí / How to Raise Your I.Q. by Eating Gifted Children
Že by fanoušek X-Men a Xavierovy školy pro nadané děti? Autor se v Americe řadí k jedněm z nejlepších satiriků. V tomhle knižním titulu si vzal na paškál výstřelky, módu a obavy měšťanského života, se kterými se vypořádal dost svérázným způsobem.

How To Raise Your IQ by Eating Gifted Children

#9 Stále striptérkou po 25 letech / Still Stripping After 25 Years
Mohla to být celkem zajímavá autobiografie, ale bohužel to někdo zkazil. Still Stripping vypráví o vyšívání nejrůznějších deček a látek jedné ženy, jejíž tvorba je tak autentická, že se díky tomu proslavila. Trochu nuda, co?

Still Stripping

 

#10 Nečůrej mi na nohu a neříkej, že prší / Don’t Pee on My Leg and Tell ME it’s Raining
Ve skutečnosti se nejedná o román pořádně nakrknuté ženy, které leze na nervy její manžel, ale o knihu jedné soudkyně. Judy Sheinlind se řadí mezi nejdrsnějších soudkyně v odvětví rodinného práva. Přináší svou vlastní výpověď o trestných činech mladistvých (asi jí zkrátka jeden z nich počůral nohu).

Don`t pee on my leg

 

#11 Každý kaká / Everyone Poops
A jsme zpět u tématu vyprazdňování. Knížka má doslova oslavovat tento velmi přirozený proces každodenního života. Díky bohu se jedná o knížku pro děti.

Everyone Poops

 

#12 Jak si vydělat peníze ve volném čase / How to Make Money in Your Spare Time
Na tom by nebylo nic tak zvláštního, pokud by na obálce nestál maskovaný muž se zbraní v ruce. Komický pohled na to, jak si přivydělat ne zrovna zákonným způsobem.

How to Make Money in Your Spare Time

 

Máte svého favorita? Kdyby vás něco fakt zaujalo, všechny zmiňované tituly si můžete objednat přes Amazon.com.