Aerodrome festival 2017 vám urve spodky

0
824

Čtvrtý ročník tohohle nabušeného festivalu bude znamenat pro mnohé hudební gurmány akci roku. Přiveze totiž famózní interprety, jejichž část se k nám vrací po delší odmlce. A není nic lepšího, než vidět všechny své oblíbence na jednom místě. Pojďme se podívat, na co se onoho 11. června na Letišti Letňany můžeme těšit.

Linkin Park
Po desetiletém zanedbávání České republiky se tahle nu-metalová partička odhodlala ukázat nám řvoucí kytary a potetovaná těla naživo. Autoři hitů jako Crawling, In The End, Numb či Bleed it Out by měli zároveň dovézt i novou desku, na které intenzivně pracují.

Simple Plan
Tihle kanadští štramáci působí na hudební scéně bezmála dvacet let. Mají za sebou 5 studiových alb, dvanáct prestižních hudebních ocenění a pravidelně dominují příčkám rozhlasových hitparád. V Praze se ocitli naposledy 5. března loňského roku, což není zase tak dávno, ale pro spoustu fanoušků to bude na Aerodrome festivalu premiéra i tak.
Simple Plan

Enter Shikari
Mistři v boření žánrových hranic vás svým hardcore trancem dostanou do varu tak, že zažijete ten pravý rockový kotel.

Machine Gun Kelly
MGK je v Americe nejvíce profláknutým jménem hip hopu. Jeho rychlost rapu se dá přirovnat ke střelbě z kulometu, a tak se můžete těšit na pořádně energický setlist.

Royal Republic
Tahle bouře rockových riffů, energických tónů a vtipných textů sem zamíří až ze Švédska. České publikum si ji oblíbilo natolik, že každý její koncert je beznadějně vyprodán.

Do konce měsíce seznam interpretů doplní ještě jedno jméno. Máte svůj tip? Napište nám ho do komentáře.

S koupí lístků na Aerodrome festival ale neotálejte. V prodeji je pouze omezené množství. Zakoupit je můžete v síti Ticketportal.cz. Pro více informací sledujte náš web.