Aerodrome festival nabízí další jména. Přijedou Milky Chance i Portugal The Man

0
1001
Milky Chance

Festival Aerodrome je nabitý už od oznámení prvních interpretů a stále zřejmě nekončí a potvrzuje další účinkující. Na jeho pátém ročníku budou vévodit Macklemore, Nine Inch Nails, Wiz Khalifa, dorazí ale také Milky Chance, Chvrches či Portugal The Man.
Německé duo Milky Chance se proslavili především celosvětovým rádiovým hitem Stolen Dance, ale rozhodně nepatří mezi kapely jednoho hitu. To ostatně dokázali i v letošním roce v Praze, ve které vyprodali klub Roxy. Do Panenského Týnce se ale podívá i pozoruhodná skotská partička Chvrches, která si vedle BBC Radio nebo prestižního časopisu NME oblíbili i legendární Depeche Mode.

Portugal the Man

Dalším pozoruhodným úlovkem pořadatelů festivalu jsou Portugal The Man, jejíchž aktuální album Woodstock opanuje prodejní i rozhlasové hitparády po celém světě. Za poslech stojí i Nothing But Thieves, kteří koncertní zkušenosti sbírali vedle Muse, Arcade Fire či Twenty One Pilots. Všichne zmíněné kapely doplní už tak nabitý program dříve jednodenního festivalu. Aerodrome se z Prahy přesunul do Panenského Týnce a v datech 28 až 30. června bude opanovat místní letiště.

Na dvou pódiích zahraje více než třicet zahraničních interpretů, kteří reprezentují rockovou, popovou, hip hopovou či elektronickou scénu. To ale ještě neí všechno. Zveřejněno bude dalších dvanáct hvězdných jmen, včetně headlinera páteční noci. Těšit se ale můžeme i na české zástupce a opět půjde o špičky tuzemské scény. Návštěvníky bude kromě nabitého hudebního programu čekat i bohatý doprovodný program poskytující různé formy relaxacei vyžití pro příznivce adrenalinu.