Chester se s fanoušky loučí posledním videoklipem

0
1026

Včera večer všechny hudební fanoušky zdrtila zpráva o smrti Chestera Benningtona, zpěváka skupiny Linkin Park. Kapela v den smrti frontmana vydala nový videoklip k písni Talking to Myself.

Chester Bennington měl za sebou pohnuté dětství s jedním velkým snem – stát se rockovou hvězdou. To se mu sice vyplnilo, šrámy na duši se mu tím však nezahojily. Přesto by nikdo, kdo mohl Linkin Park s Chesterem hlavní roli zažít naživo na Aerodrome netušil, že si vezme v tak brzké době život.  Nešťastná událost zasáhla srdce nejen fanouškům kapely, ale snad každého hudebního nadšence. V den jeho smrti kapela vyslala do světa poslední videoklip k písni Talking to Myself plný veselých záběrů nejenom Chestera ale také celé kapely. Pojďte si s námi připomenout Chesterovy záblesky štěstí a zavzpomínat na jeho poslední a úchvatnou show v České republice.

SHARE
Previous article5+1 otázka pro You Me at Six
Next articleColours of Ostrava 2017, den druhý: Hvězda LP si vzala hlavní slovo
Nela má za sebou vystudovaný magisterský obor Teorie a filozofie komunikace na Západočeské univerzitě v Plzni. Zkušenosti posbírala všude možně - od vlastního blogu, přes stáž v Nestlé v brand marketingu až po psaní a správu sociálních sítí pro culture-times.cz. Je to právě ona, kdo pro vás píše všechny ty filmové recenze a pečlivě sleduje kulturní dění v Plzni a jejím okolí. Na fulltime hnízdí v Proseo Media, digitální komunikační agentuře, kde má na starosti obsahový marketing.