Enrique Iglesias přijede do Prahy již příští týden. Ve Vídni chystá světový rekord

0
901
Enrique Iglesias vystoupí v Praze již 18. prosince.

Španělská popová megastar, která má na kontě více než sto šedesát milionů prodaných nosičů, se svou show Sex and Love vystoupí v pražské Tipsport Aréně 18. prosince. Turné na podporu stejnojmenného alba je dvanáctou koncertní tour zpěváka. Navštívil s ní již Ameriku, Asii, Afriku a nyní koncertuje po Evropě. V České republice však vystoupí poprvé. Koncert je navíc vyprodaný.

Fanoušci se mají rozhodně na co těšit, Iglesias přiveze velkolepou show plnou živého latinsko-amerického popu. Obvykle si během koncertů vybere z publika na pódium jednu z divaček, aby jí zazpíval jeden ze svých hitů. Zatímco lístky na pražský koncert jsou již dlouho vyprodané, vstupenky do Vídně jsou ještě k dostání prostřednictvím sítě Eventim.sk. (zde: http://bit.ly/Enrique-Iglesias-Vstupenky)

Kromě pověstného duetu s vybranou fanynkou z předních řad se však diváci ve Vídni mohou těšit ještě na jednu opravdovou pecku. Enrique hodlá pokořit světový rekord v počtu osob, které se účastní tzv. #mannequinchallenge. Tato výzva nedávno doslova zaplavila sociální média a jde v ní o to natočit krátké video, na němž budou lidé zamrzlí v pohybu jako figuríny. Celý svět se nyní předhání v tom, kdo natočí propracovanější a vtipnější #mannequinchallenge, zapojil se i Bílý dům. V rámci koncertu Enrique Iglesiase se tak můžete stát součástí videa, které bude počtem zapojených osob rozhodně jedním z top na celém světě!