Hlasování do Žebříku odstartovalo! Anketa vyvrcholí 9. března v Plzni

0
415
Jana Pazderková a Jakub Kohák na loňském udílení cen ankety Žebřík s Jardou Hudcem. foto: Jana Braunová

Výsledky ankety, o kterých se bude rozhodovat během ledna a února, budou vyhlášeny 9. března v plzeňském DEPU2015. Udílení cen moderují Tomáš Hanák a Jitka Schneiderová, koncertně se představí Michal Hrůza, Olympic, Lenny, Wohnout a další.

Žebřík letos slaví krásných 25 let a o zábavu Jarda Hudce rozhodně nebude nouze: „Žebřík slaví už čtvrtstoletí existence, a tak jsme pozvali hlavně ty kapely, které mají bohatou historii, a to nejen na Žebříku. Nebudeme ale jenom bilancovat, na své si přijdou i mladší fanoušci, program večera bude vícegenerační. A k parádní oslavě pětadvacetin určitě zásadně přispěje temperamentní moderátorská dvojice Tomáš Hanák – Jitka Schneiderová“

Těšit se tak můžete například na Michala Hrůzu, Olympic, Lenny nebo Wohnouty. Chybět nebude ani DJ stage a pověstná after party s hvězdami Žebříku.

Hlasování se tradičně dělí do dvou kol a tak i letos z toho lednového vzejde pět nominovaných v každé z deseti kategorií. O konečných výsledcích pak budeme moci rozhodovat ve druhém kole hlasování, které potrvá do konce února. Vyhlášení Žebříku proběhne v pátek 9. března od 19 hodin v areálu DEPO2015 v Plzni. Během šestihodinové show budou oceněni tři nejlepší interpreti a kapely v každé kategorii. Bronzové sošky pro vítěze opět pocházejí z dílny renomovaného sochaře Václava Česáka.

A pokud se nemůžete v březnu dostavit osobně, nezoufejte, záznam toho nejlepšího ze slavnostního vyhlášení odvysílá Prima Cool v neděli 18. března ve 21.30 hod.