Kalhotky si sundej! I tenhle nový singl zazní na téměř vyprodaných koncertech MIG 21

0
1122

Malotraktorem, Chci ti říct nebo Slepic pírka. Velké hity skupiny MIG 21, která letos na podzim představila fanouškům po dlouhých deseti letech novou desku s názvem ALBUM. V představování novinek ale pokračuje. Teď si pro své posluchače připravila novinkový singl Kalhotky si sundej a zároveň pokračuje i ve skoro vyprodaném koncerní turné.

plakát TZ

Každoročnímu tradičnímu podzimnímu turné skupiny MIG 21 letos dalo název zbrusu nové CD ALBUM, které vyšlo kapele po deseti letech. ALBUM obsahuje i nový singl s názvem Kalhotky si sundej, v němž roztoužený bůh Zeus oslovuje ženu ústy Jiřího Macháčka. Ten k písni dodává: „ Je to takový svérázný výklad části řecké mytologie, která mne už od dětství vzrušovala, kdy bůh Zeus na sebe brával lidskou podobu po té, co se proměnil v déšť, aby se dostal k nějaké ženě a bohapustě ji požádal o krátkodobý intenzivní vztah.“

Nejen tuto skladbu, ale i další z nové desky a i ty léty prověřené hity zahraje skupina na zbývajících koncertech turné ALBUM TOUR. To odstartovalo začátkem října, posledním koncertem bude plzeňský koncert 6. 12. Letošní tři koncerty naplánované na 25., 26. a 27. 11. do pražského Lucerna Music Baru jsou již vyprodané. Zbývají poslední vstupenky do Chebu, Kadaně, Herálce a Plzně.


ALBUM TOUR MIG 21:

14. 11. Cheb – KC Svoboda

15. 11. Kadaň – KZ Orfeum

22. 11. Herálec – Kulturní dům

25. 11. Praha – Lucerna Music Bar – VYPRODÁNO

26. 11. Praha – Lucerna Music Bar – VYPRODÁNO

27. 11. Praha – Lucerna Music Bar- VYPRODÁNO

6. 12. Plzeň – KD Šeříkovka