Kontroverzní Marylin Manson v listopadu vtrhne do pražské Tipsport arény

0
544

Marylin Manson je bezesporu jednou z nejpodivnějších hudebních kreatur, které měly tu čest chodit po téhle planetě a udržet si slávu déle jak pět minut. Svou divnost si očividně užívá na všech frontách, neb to není jen výstřední vzhled, bujarý osobní život, ale třeba i otazníky nad jeho deskou, které podtrhují jeho extravagantní osobnost.

Své desáté album, které původně neslo název Say10, měl Marilyn Manson vydat letos v únoru na svatého Valentýna. Marně však fanoušci a hudební kritici čekali na slibované dílo. Začátkem měsíce května Manson oznámil změnu názvu alba na Heaven Upside Down a svůj Instagram zasypal řadou podivných sdělení, které se snaží rozklíčovat půlka hudebního světa a fanoušků, zatímco nové album je stále v nedohlednu. Zpěvák ke své tajuplné desce však dodává: “Nové album bude to poslední, co by lidé čekali po vydání předešlé desky The Pale Emperor. Podle lidí, kteří novou desku slyšeli, je to něco mezi Antichrist Superstar a Mechanical Animals. Neměl jsem v úmyslu se vracet, ale všechno probíhá v kruhu. Na tuhle desku se hodí staré rčení, že ďáblovo největší tajemství je, že lidé nevěří, že existuje.” 

No, my už taky přestáváme věřit, že nějaká deska existuje, což nás paradoxně vede k přesvědčení, že na nás MM chystá parádní pecku. Ke svému záhadnému albu zřejmě také nachystal tour, při kterém nevynechá ani Prahu. Celá tahle sranda je naplánovaná na 19. listopadu a odehraje se v pražské Tipsport aréně.  Zatím se může s námi naladit na Mansonovu vlnu v podobě desky z roku 2015 – The Pale Emperor. Nemáte zač.