Mládí vpřed! Sebastian, Light & Love a Voxel nabili La Locu pozitivní energií

0
1126
Light and Love na společném tour s Voxelem a Sebastianem.

Jsou mladí, úspěšní a jejich singly dobývají přední příčky hitparád. O kom je řeč? O třech mladých interpretech, kteří spojili své síly a společně vyrazili na podzimní tour. Sebastian, autor hitů Toulavá a Záchranný bod, třinecká skupina Light & Love znějící víc anglicky než česky a Voxel, sympatický zpěvák s kloboučkem, který umí rozdávat pozitivní náladu.

Jako první se na pódium odvážil talentovaný mladík s kytarou a kapelou v zádech Sebastian Navrátil. Ten na sebe letos upozornil díky hitu Toulavá a bylo jasné, že publikum o tuhle pecku nepřijde. Sebastian ji předvedl hned dvakrát, v akustické verzi a v klasické coby přídavek. Nechyběl ani druhý hit Záchranný bod, který se jistě zalíbil všem zamilovaným párům, kterých bylo v klubu požehnaně. Zpěvák se ale úspěšně zhostil i několika coverů. Nechyběli OneRepublic a jejich Counting Stars či skupina The Calling a její megahit Wherever You Will Go.

Sebastian
Sebastian

Prostředním interpretem na pódiu byla jediná kapela večera. Dvojice Light & Love skládající se ze dvou bratrů Balcárkových. Ti se do paměti některých vryli už jako skupina Johny Said the Number. Poté se kapela rozpadla a k nadšení všech se Balcárci vrátili jako duo. Na pražský koncert vyrazila dvojice posilněna Šimonem z kapely Mirai a svým nejstarším bratrem Pavlem. I v jejím repertoáru nechyběly covery, tím posledním byl od zpěváka Eda Sheerana Thinking Out Loud. Přesto se Light & Love soustředili především na svou tvorbu, nechyběly tedy hity jako Blueberry Sky či True. I před nimi se rýsuje velice slibná budoucnost, stejně jako u Sebastiana.

Light and Love
Light and Love

Závěr patřil opět jednotlivci. Zpěvák Voxel vyrazil na podzimní štace jen se svou kytarou a určitě neudělal chybu. Přestože má jako jediný z vystupujících interpretů venku desku Motýlí efekt, zahrál hlavně starší písničky. Nechyběly tak singly jako Superstar, 4 akordy, 21 songů či hit V Naší Ulici. Na Zejtra je taky den si přizval jejího spoluautora a kamaráda Pokáče, jinak byla celá stage jen jeho. A diváci byli z jeho pozitivní energie a nálady nadšeni. Příjemnou tečkou celého koncertu byla závěrečná a společná písnička všech muzikantů, kterou byl právě Voxelův hit V naší ulici.

Voxel a jeho kolega Pokáč.
Voxel a jeho kolega Pokáč.

Foto: Barbora Turková