Papa Roach míří se svou poslední deskou do Prahy

0
661

Jsou čtyři, jsou z Kalifornie, neuvěřitelných 24 let udávají směr hard rockové hudební scéně a se svým posledním cédéčkem Crooked Teeth míří do Prahy. O kom že je řeč? Přeci o Papa Roach.

Ještě než takhle dynamická čtyřka vydala své poslední album Crooked Teeth, už měla naplánovanou šňůru světem. Na svém koncertním turné se nevyhnou ani Praze, kde hodlají 17. 9. zbourat Malou sportovní halu. Předskokany jim budou dělat poměrně noví a neméně měkcí Frank Carter & The Rattlesnakes z Velké Británie. Vyznavači tvrdého rocku si tak zaručeně přijdou na své.

S poslední studiovkou se kluci trochu vrací ke svým kořenům. Poděkovat můžeme producentům Nicholasovi “RAS” Furlognovi a Colinovi Brittainovi. Ti na Papa Roach vyrůstali a inspirovali kapelu k pohledu do historie:  “Měli jsme takový nápad – vzít klasické prvky Papa Roach, které lidi milují, a přetvořit je do moderního soundu v tvořivém procesu,” říká Furlong. “Chtěli jsme všechno prostě převrátit vzhůru nohama a vidět, co z toho bude. A výsledek byl mnohem lepší, než jsme všichni čekali.”

A má pravdu! Pokud jste ještě neměli tu čest poslechnout si poslední desku Papa Roach, je největší čas vše napravit. Croocked Teeth je totiž dokonalou ukázkou toho, jak jde elegantně a bezchybně propojit prvky rapu a tvrdého rocku, zachovat melodičnost a neztratit potřebnou dynamiku. Navíc na desce kromě Jacobyho uslyšíte i další hvězdy hudebního nebe – například MGK nebo Skylar Grey.