Poslední srpnový víkend nepatří jen Hradům. Vyrazit můžete také do Vroutku na Rock for Churhill

0
698
zdroj: rfch.cz

Poslední prázdninový víkend bude vedle putovních Českých Hradů patřit ještě jednomu hudebnímu festivalu. Rock for Churchill tak již po šestnáctné tradičně oživí přírodní areál Myslivna v okolí města Vroutek.

I když festival začínal jako jednodenní záležitost, již několikátým rokem je rozložen do dvou dnů, které nám představují víc než jen místní kapely. Celá paráda se bude odehrávat na dvou stagích, z nichž jedna je věnováva čistě DJ’s.

V pátek nás z Myslivny osloví například švédští Royal Republic, francouzští Babylon Cirkus, angličtí Submotion Orchestra nebo staří dobří Tata Bojs, N.O.H.A., Pipes and Pints, Krucipüsk a další. Z anglických DJ’s poctí Vroutek svou návštěvou A.Skillz, Tantrum Desire nebo Mad Professor. Z české scény se můžete v pátek těšit na taková jména jako jsou Pixie, Suki, Friky, Revize a mnohá další.

Pátku šlape na paty pěkně nadupaná sobota. Na hlavní stagi se nám představí sladká Selah Sue, angličtí Archive a Asian Dub Fundation. Dorazí také další švédká posila – Looptroop Rockers. Z česko-slovenských interpretů na sebe nenechají dlouho čekat Horkýže Slíže, Wohnout, United Flavour, Please the Trees, Homebwoyrasta nebo energetická mladická čtyřka Mydy Rabycad. Na DJ scéně se pro změnu objeví Ed Rush nebo Far Too Loud z Anglie. Z naší kotliny se ukáží Bifidus Aktif & Akira, Rich, Dave Substance-D, Jahmusic Lightaz a chybět nebude ani Endru.

Brána areálu se návštěvníkům v pátek otevře již v 11:30, v sobotu to dokonce bude o hodinu dříve. Zavírat se bude vždy po skončení programu DJ’s stage. Stanování je i jako v minulých letech zdarma. Zůstává poplatek 150 Kč/auto. První nadšenci jsou ve stanovém městečku vítáni již ve čtvrtek 27. 8. kolem 16:00. Nebudou v něm chybět toalety, umývárna ani hospoda. V sobotu od 9:00 – 17:00 budou návštěvníkům k dispozici sprchy umístěné na místním fotbalovém hřišti.

Pro více informací klikejte zde.