Připravte se na divokou párty. Do Hradce míří legendární The Prodigy

0
146
zdroj: rfp

Čtyři dny, 10 stagí, přes 150 koncertů, DJ setů, představení a více než 15 060 minut hudby – to je Rock for People v číslech. Tak co, už chystáte stan?

Ani letos organizátoři Rock for People nezaháleli a do hradeckého Festivalparku přivezou jedny z největších hvězd hudební scény. Mezi největší letošní lákadla patří zakladatelé alternative dance a techna The Prodigy, indie rockoví The Kooks, úderní Skillet nebo divocí Enter Shikari. Předvést se nám konečně přijedou také britští Marmozet, kteří měli na RfP zavítat už loni.

Chybět nebude ani Večírek pro nedočkavé, který odstartuje již 3. července. Kralovat mu budou barevní, divocí a živelní Mydy Rabycad, spolu to s nimi rozjedou indie rockeři I Love You Honey Bunny nebo rockoví Th!s.

Pestrou mozaiku zahraničních hvězd doplní známá jména české i slovenské hudební scény. Silný zážitek slibuje unikátní koncert Radim Hladík Tribute. Přední čeští hudebníci spjatí s legendárním hráčem, od jehož smrti v prosinci uplynou dva roky, na nich zahrají Hladíkovy skladby za doprovodu kapely Blue Effect. Účast již přislíbili například David Koller, Michal Dvořák nebo Lenka Dusilová.

24. ročník Rok for People se koná mezi 3. a 6. červencem 2018 v hradeckém Festivalparku. Aktuální edice celofestivalových pasů je v prodeji za cenu 1950 Kč do konce června, tak moc dlouho neváhejte, protože na místě budou lístky stát 2 200 Kč.

SHARE
Previous articleJarní klipové novinky: Jelen se spojil s Debbi, Miro Žbirka se synem a Thom Artway s baletkami
Nela má za sebou vystudovaný magisterský obor Teorie a filozofie komunikace na Západočeské univerzitě v Plzni. Zkušenosti posbírala všude možně - od vlastního blogu, přes stáž v Nestlé v brand marketingu až po psaní a správu sociálních sítí pro culture-times.cz. Je to právě ona, kdo pro vás píše všechny ty filmové recenze a pečlivě sleduje kulturní dění v Plzni a jejím okolí. Na fulltime hnízdí v Proseo Media, digitální komunikační agentuře, kde má na starosti obsahový marketing.