Rock for People 2019: Dorazí miláčci Kodaline i stálice The Subway

0
130

Nejnovější posilou narozeninového line-upu  je jedna z nejpopulárnějších irských kapel Kodaline či energická trojka The Subways. Příznivce říznější muziky pak potěšili post-hardcoroví Our Last Night, The Amity Affliction, kteří do Hradce dorazí až od protinožců, nebo dlouho očekávaná premiéra ostrých hochů z Don Broco. Doplnili tak již oznámené Bring Me The Horizon, Rudimental LIVE či domácí Mig 21.
Kodaline nejsou pro pražské publikum žádnou novinkou. V loňském roce se v České republice objevili hned dvakrát a fanoušci je prostě milují. Jejich brit pop má u nás zkrátka úspěch. A aby vás náhodou svými hymnami pro citlivé duše nenudili, na festivalu zahrají i z čerstvého alba Politics of Living. To mimo klasické balady překvapilo moderním tanečním feelingem nebo silnými sborovými nápěvy.

The Subways jsou stálicí Rock for People a málokterý fanoušek dokáže říct kolikrát se na festivalu objevili. Rock for People je pro ně domácí scénou, kterou milují jak oni, tak fanoušci. My to ale víme, protože The Subways prostě milujeme. Přijedou už poptnácté a mezi publiku, které jim dalo před čtyřmi lety šanci, je to řádně znát. Je úplně jedno, že od té doby vydali jen jedno album. Buďte je milujete, a jestli ne, tak s nimi stejně budete řvá “Be my, be my, be my littlie rock and roll queen!”