Rock for People: Kanadští Three Days Grace se po dvou letech vrací na místo činu

0
497
zdroj: ROCK FOR PEOPLE

Dva roky po úspěšné premiéře se na hradecké letiště vrací kanadští Three Days Grace. Připojí se tak k vymazlenému line-upu, kterému vévodí Evanescence, Forest The People, Cage The Elephant či Die Antwood.

Tihle kanadští rockeři brázdí svět už neuvěřitelných 15 let. Jejich první singl I Hate Everything About You jim zajistil přední místa v kanadských i amerických hitparádách a první studiovka s ne příliš originálním názvem Three Days Grace klukům vynesla v obou zmíněných zemích rovnou platinovku.  Od té doby zvládli dát dohromady další 4 neméně úspěšné studiovky a dvě DVD. O tom, že úspěch se kluků drží, vypovidá více jak   6 000 000 prodaných alb.

Ačkoliv kapele řada fanoušků prorokovala brzký konec, když hlavní tahoun Adam Gontier v roce 2014 ohlásil definitivní odchod z kapely, kluci fungují vesele dál. Adama zvládl velmi obstojně nahradit zpěvák Matt Walst, o jehož přednostech jsme se mohli přesvědčit před dvěma lety právě na Rock for People, kam kapela zavítala představit své Human World Tour. Podruhé se do Čech zajeli podívat 24. ledna 2016 v rámci evropského turné.