Rock for People ohlásil další interprety. Připravte se na divokou jízdu s The Prodigy

0
374
zdroj: RfP

Připravte si nohy na pořádnou párty, protože tohle není vtip ani hoax, tohle je realita. Po šesti dlouhých letech se do Hradce vrátí tahle divoká britská partička.

„Když jsem před nedávnem potkal v Londýně jejich manažera, s nadšením vzpomínal na oba koncerty The Prodigy na Rock for People,” říká šéf Rock for People Michal Thomes a dodává: „Samozřejmě nás potěšilo, že si kapela, která si pro své nadcházející turné pečlivě volila jen ta místa, kde se cítila dobře, vybrala právě náš festival.” Kluci na rok 2018 totiž chystají vydání best ofky a je více než jasné, že na RfP prostě nemůžou chybět.

The Prodigy se dali dohromady v roce 1990 v britském Braintree a své fanoušky si získala ve své době unikátní kombinací hardcoru, punku, elektronických stylů a dalších prvků taneční hudby. Spolu s Fatboy Slimem, Chemical Brothers a pár dalšími se řadí k zakladatelům rave, techno či alternative dance. Vydali 6 studiovek, prodali cca 30 miliónů nosičů a na kontě mají několik nominací a nechybí ani dvě nominace na Grammy.

Kromě The Prodigy se na Rockáči představí také Sick Puppies, Skillet, In This Moment nebo Pop Evil. Organizátoři zkrátka nezahálí ani letos.