Royal Republic rozpálí Lucernu Music Bar už ve čtvrtek

0
1913

Tahle švédská čtyřka si v Čechách získala slušnou fanouškovskou základnu, a tak není divu, že se sem často a ráda vrací. Listopadový koncert v pražském Music Baru vyprodala během pár týdnů a i dalších 20 lístků, které byly uvolněny do prodeje v týdnu, zmizelo mrknutím oka. 

A není se čemu divit. Royal Republic ze sebe vždy vydají to nejlepší, přičemž vás “vcucnou” do pořádně rozjeté párty, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Kromě energické show se můžete těšit i na novou desku Weekend Man, která dle frontmana Adama konečně odpovídá jejich představám. “Slyšet všechny písničky pohromadě s vámi pořádně zamává. Pořád nepobíráme, že jsme tu desku natočili,” prohlašuje. Produkce se ujali Christian Neander a Michael Tibes. Nahrávalo se v Berlíně, kde vznikl i předchozí počin Save the Nation. Jsme zvědaví, jak se kluci s novými skladbami vyřádí naživo.

Přesvědčit se o tom můžete už ve čtvrtek 17. 11. My tam rozhodně nebudeme chybět! O 3 měsíce později se Royal Republic objeví i v plzeňském Divadle pod Lampou. Tam svou show stihli také vyprodat. Kdo zaváhal, prodělal.