Royal Republic se chystají do ČR. Dvakrát.

0
865

Nesehnali jste lístek na Royal Republic do Prahy? Nezoufejte! Sice možná budete muset sedět 17. 11. doma, na druhou stranu za tři měsíce přesně na den od jejich pražského koncertu si na kluky můžete skočit do Plzně.

Tahle švédská čtyřka se do ČR nechystá poprvé. Kromě festivalů jako jsou Rock for People, brněnský Čarodějáles nebo Rock for Churchill si tu kluci odehráli i nějaký ten sólový koncert. Není proto divu, že se po lístcích na pražský koncert zaprášilo jedna radost, a protože se chlapci nebojí vytáhnout paty i někam za Prahu, rozhodli se svojí přítomností potěšit Divadlo pod Lampou v Plzni.

Okupovat ho hoši plánují 17. 2. od 20:00 kde se chystají představit svojí novou energickou desku Weekend Man. Na níž jsou Royal Republic obzvlášť pyšní: “Natočili jsme fakt silnou desku Royal Republic, za kterou si stojíme, a už se nemůžeme dočkat, až s ní vyjedeme na turné”, říká na jeho konto frontmen kapely Adam Grahn.

Ti z vás, kteří si Royal Republic zažili naživo určitě vědí, že je rozhodně na co se těšit. A ti z vás, kteří znají Divadlo pod Lampou vědí, že se chystá poměrně intimní párty díky malým prostorům, kterými Divadlo disponuje. Na druhou stranu ani Lucerna Music Bar, kde kluci hodlají odehrát svůj podzimní koncert, není žádná velká aréna. Chlapcům naštěstí svědčí klubová scéna, která si nese svou čistě fanouškovskou atmosféru.