Ruská senzace Little Big baví Českou republiku, letos přijede dvakrát

0
298
Little Big přijedou do Prahy

Vážnost, deprese a nedostatek humoru? To jsou věci, kterými se rozhodně nezabývá ruská senzace Little Big, která se díky interetu stala virální senzací. Už 17 dubna se vrátí do Prahy a fanouškům letos udělají radost ještě jednou. Na podzim přijedou do Brna.

Pro české fanoušky není parta Little Big žádnou novinkou. Už několikrát se zde ukázali na koncertech a vždycky šlo o nabitý hudební večer plný nevšedních zážitků. Jediné, co Little Big nejsou, je normální a všední. Dokazuje to i jejich poslední počin Skibidi, který vyčnívá hodně originálním videoklipem. A kdo čekal, že romantická verze bude opravdu romantická, musel být překvapen samotným výsledkem. Není se vůbec čemu divit, že masivní zájem o ruské šílence stoupá nejen v České republice, ale v celé Evropě i USA. Po úspěšných albech z roků 2014 a 2015 následovala pauza. Little Big se vrátili v roce 2018 s dvojalbem Antipositove, Pt1 a Pt2, ze kterého stojí za zmínku právě Skibidi. To na Youtube shlédlo za 2 měsíce více než 80 milionů fanoušků.

Formaci není cizí cynismus, nadsázka a kritika, s čímž ostatně neměli problém ani v minulosti. Na novém albu představují neskutečnou sbírku písní, která nezná hranic. Pohybují se mezi taneční hudbou, technem, hip hopem, ale kombinují je s reggae a hip-hop samply. Čí, větší šílenost, tím více poznáte, že jde právě o Little Big. Po vydání prvních dvou alb, byli označováni za novodobé Die Antwoord, po nejnovější desce je svět přirovnává k The Black Eyed Peas. A Little Big vyslyšeli volání českých fanoušků a letos se do naší země podívají hned dvakrát. Prvně otestují fanoušky 17. dubna v Malé sportovní hale a 7. října je čeká brněnské Sono.