Tata Bojs jedou A/B tour, vrcholem bude koncert v Praze

0
813

S novinkou A/B se v prvním týdnu po vydání hned vyšvihli Tata Bojs na první místo nejen prodejních hitparád, ale také online obchodů. Když k tomu přidáme ještě nadšené recenze a pozitivní ohlasy od fanoušků, nepřekvapí nás, s jakou vervou vyrazila skupina na letošní Od A do B tour. To odstartovalo zaplněnými koncerty v Jablonci nad Nisou a Ústí nad Labem, 12. listopadu dorazí i do pražského Fora Karlín. Celkem se dočkáme 13 koncertů. 

Je jasné, že největší devízou pražské skupiny, která si pro fanoušky přichystala už deváté album, jsou nejen skvělé písně doplněné originálními videoklipy, ale především jejich živá show. Z veřejné generálky pro zhruba stovku fanoušků i z prvních dvou koncertů turné je nadmíru jasné, že ozdobou letošního podzimu bude koncertní paráda v režii právě Tatáčů. Jak je u kapely zvykem, návštěvníky koncertů čeká barevná, do detailů propracovaná podívaná slibující výjimečný zážitek, k tomu navíc dvoje bicí a hostující Yellow Sisters.

A ještě o fous výjimečnější bude největší koncert turné, který proběhne ve čtvrtek 12. 11. v pražském Foru Karlín. Vizuálně a scénicky nejplnější koncert se odehraje v jednom z nejlepších a nejlépe hodnocených koncertních prostorů nejen v Praze. Díky dispozicím haly zde totiž kapela a především autor scény Milan Cais budou moci dát naplno průchod svým audiovizuálním plánům a libůstkám, na nichž – jak Cais podotýká – pracují už zhruba rok. Dle aktuálních čísel z předprodeje to navíc vypadá, že to bude pro plný dům. Ti, kdo zatím s koupí vstupenky váhali, by si proto měli rozhodně pospíšit. Předprodej probíhá v síti Ticketstream.

Koncerty Od A do B Tour

4. 11., BRNO, SONO Centrum

6. 11., PARDUBICE, Žlutý pes

7. 11., OSTRAVA, Alfa

12. 11., PRAHA, Forum Karlín

14. 11., PLZEŇ, Buena Vista Club

20. 11., VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, KZ města Valašské Meziříčí

21. 11., BRATISLAVA, Babylon (SK)

22. 11., ZVOLEN, Dom kultúry ŽSR (SK)

27. 11., LITOMYŠL, Kotelna Music Club

28. 11., OLOMOUC, S-club

4. 12.,ČESKÉ BUDĚJOVICE, POP-UP Sfinx

Foto: Salim Issa