Thor: Ragnarok potvrdil návrat sexy padoucha

0
728
www.marvel.com

Natáčení nového Thora běží sotva měsíc a už nám herci nabízejí pomocí sociálních sítí květnaté náhledy do zákulisí. Film se v kinech objeví cca na podzim roku 2017 a fanoušci už teď nemůžou dospat.

Čekání je o něco neúprosnější také díky tomu, že se do příběhu vrátí Loki. Ten si po celém světě získal velkou oblibu díky šarmantnímu ztvárnění Toma Hiddlestona. Naposledy jsme ho v této roli viděli roku 2013 v Thorově Temném světě, což je pěkně dlouhá doba.

S Avengers: Age of Ultron svitla naděje, že se zde postava Lokiho zase objeví, ale nakonec jsme se dočkali jen trpkého zklamání v podobě vyškrtnutí ze scénáře. Nezbývá než doufat, že Thor: Ragnarok nám všechno řádně vynahradí. Dočkáme se vysvětlení několika zásadních otázek?  Zabil Loki Ódina? Pokud ne, co se s ním stalo? Co se stane, až se Thor dozví, že Loki žije? Bude Ásgard v ohrožení? Co Thor dělal, když se během Age of Ultron vrátil na Ásgard? Nad vším můžeme zatím jen polemizovat.

Film se natáčí v Austrálii pod taktovkou režiséra Taika Waititi. Ten za sebou nemá žádný extra velký filmový počin a tak můžeme jen doufat, že odvede skvělou práci a třetí díl Thora nebude fiasko. Za scénářem stojí opět Christopher Yost, který alespoň trochu vyvažuje misky plné napětí a nejistoty.

Co se týká herců, můžete se těšit na stálice jako je Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Idris Elba, Anthony Hopkins, ale i na tváře, které se v Marvel komiksových filmech dosud neobjevily (Cate Blanchett, Jeff Goldblum a další).

A jak to bude s dějem? Podle komiksu je Ragnarok robotickým klonem Thora stvořeným Tony Starkem, Ant-Manem a Reedem Richardsem (Fantastic Four) coby posila během Občanské války (Thor zde zemře).  Uvidíme, zda se budou tvůrci alespoň trochu držet předlohy.

Fotky z natáčení:

Tom Hiddleston https://www.facebook.com/twhiddleston/
https://www.facebook.com/MarkRuffalo
Mark Ruffalo https://www.facebook.com/MarkRuffalo
Chris Hemsworth a Mark Ruffalo https://www.facebook.com/MarkRuffalo
Chris Hemsworth https://www.facebook.com/MarkRuffalo/photos
Režisér Taika Waititi a Mark Ruffalo https://www.facebook.com/MarkRuffalo