Trailer: Očista: Volební rok

0
909
Zdroj: YouTube.com

Amerika blízké budoucnosti. Alarmující nárůst populace i trestných činů. Kde hledat řešení? Co takhle na jednu noc v roce proměnit všechny zločiny v legální? Pokud se rozhodnete někoho zabít, nikdo vás nepotrestá. Všechny bezpečnostní i záchranné složky jsou během Očisty neaktivní. Účast je zcela dobrovolná. Co když se to ale vymkne z rukou?

První díl Očisty spatřil světlo světa v roce 2013. Šlo o nízkorozpočtový hororový thriller odehrávající se v jednom domě. Ačkoliv měl zajímavou myšlenku, film jako celek byl spíše průměrný.

Jen o rok později vtrhl do kin druhý díl, Očista: Anarchie. Z interiéru se přenesl do ulic a proměnil se ve svižný akční thriller. Mimoto přinesl odpovědi na otázky z prvního dílu, a dokonce se povedlo mu sklidit i daleko větší úspěch.

Třetí díl Očisty nás zanese do politického prostředí, kde se senátorka Roanová bude snažit učinit utrum tomuto barbarskému způsobu snižování populace. To ale naštve spoustu vysoce postavených lidí, kteří se ji budou snažit připravit o život. Tomu se pokusí zabránit oblíbený fešák Frank Grillo, který se objevil už v předchozím díle jakožto otec toužící po odplatě. Režie se i tentokrát ujal James DeMonaco.

Očista: Volební rok vstupuje do kin 7.7.2016.