I na Rock for People si můžete parádně zatrsat!

0
173
Sigma
Sigma

Přestože Rock for People dominují především řízné kytary a nadupané bicí rockových a metalových interpretů, i letos se mohou návštěvníci festivalu těšit na taneční afterparty. Tu největší slibují pořadatelé hned ve čtvrtek, po koncertu legendárních The Prodigy. To vám prostě nedá si po téhle rozjařené formaci nejít zatrsat!

Svoje chytlavé beaty po nich naleje do uší festivalovým nezmarům britská Sigma. Ta má na svém kontě přes 3 miliony prodaných singlů, 2 nominace na Brit Awards a spolupráci s takovými jmény jako jsou Rita Ora, Birdy, nebo Take That.

Pokud byste chtěli svému tanečnímu já dát volný průchod i další dny, rozhodně si nenechte ujít The Portal Show. Unikátní stage stylizovanou do podoby obřího mezigalaktického portálu, která je jediná svého druhu v Evropě. Do hradeckého Festivalparku ji přivezou pořadatelé největšího světového drum and bassového festivalu Let It Roll. Stejně tak se postarají i o luxusní zahraniční a český line-up plný hvězdných jmen v čele s Dirtyphonics a Delta Heavy.

A pokud vás taneční hudba zas tak moc nebere, připomeňme si, na co se můžete těšit z rockového nářezu. Uvidíte, a především uslyšíte, dánskou heavymetalovou stálici Volbeat, americké rockery Skillet, špičku britské indie rockové scény The Kooks či na vrchol se deroucí Blossoms. Poprvé se českému publiku představí kapely Sick Puppies nebo Marmozets. Velkou událostí bude koncert hlavního hrdiny jednoho z nejpozoruhodnějších příběhů historie moderní hudby „Sugar Mana“ Rodrigueze. Do hradeckého Festivalparku také zamíří řada elitních hardcorových kapel v čele se Stick To Your Guns a Stray From The Path.