Vypsaná fiXa je v půlce Tady to někde je tour 2018. Plzeň hlásí vyprodáno

0
394
foto: oficiální FB stránka

Loni kapela zahájila turné ke své poslední desce Tady to někde je. Velké finále celé podzimní tour zakončila ve vyprodané Lucerně.

Jméno posledního alba Vypsaný fiXy bylo do poslední chvíle prakticky neznámé. Schovávalo se v osmisměrce na přebalu alba a jen málokomu se podařilo tohle poselství rozluštit. K desce Tady to někde je připojili veleúspěšné turné.

A protože dobré hudby není nikdy dost, rozhodli se s novým rokem navázat na úspěch první vlny a s úderem 20. ledna odstartovali druhou část stejnojmenné tour. Jejich koncertní šňůra, kterou se rozhodli potěšit zejména českou klubovou scénu, zakončí 31.3. v Liberci.

Momentálně jsou v půlce a jejich nejbližší koncert si můžete užít v Praze na Žižkovské noci. A zatímco lístky do Zkušebny ve Vroutku můžete kupovat na GoOut.cz do sobotní sedmé hodiny večerní, Plzeň hlásí už dva týdny před akcí vyprodáno. Podobně jako Plzeň je na tom už jen Liberec, který avizuje posledních pár volných lupenů. Tak moc neváhejte, protože kdo nekupuje v předprodeji, ten nepaří.

Termíny Tady to někde je tour 2018:

23.3. Praha – Žižkovská noc
24.3. Vroutek – Zkušebna
29.3. Plzeň – Pod Lampou
30.3. Děčín – Le Garage Noir
31.3. Liberec – Bunkr