Billie Eilish čeká první pražský koncert, vyprodala ho za čtyři minuty

0
539

Jestli se o nějakém jménu říká, že mu bude patřit letošní rok, je to rozhodně Billie Eilish. Ta vydala na konci března velmi očekávanou dlouhohrající desku When We All Fall Asleep, WHere Do We Go?, která se okamžitě dostala na přední příčky hitparád. Kouzlo Billie Eilish si budou moci vychutnat i čeští fanoušci. 20.8 vystoupí zpěvačka v pražském Fóru Karlín.

Britský magazín NME ji označil jako nejdiskutovanějšího teenagera světa. Není se čemu divit. Na její dlouhohrající debutovou desku When We All Fall Asleep, WHere Do We Go? čekali s nadšením fanoušci i kritici. Obě skupiny dostaly to, co chtěly. Billie Eilish, která spolupracuje na písničkách se svým bratrem Finneasem O´Connellem, kterého si můžete pamatovat například ze seriálu Glee.

Billie Eilish upoutala celý svět. Zpívá o svých niterních pocitech, o věcech, které jako teenager zažívá úplně poprvé. Navíc je autenitická a upřímná. Právě díky tomu ji milují hlavně její vrstevníci, ale baví i odrostlejší publikum. A ty si ji budou moci vychutnat 20. sprna ve Fóru Karlín. Koncert byl vyprodaný za 4 minuty a to i přesto, že v tu dobu ještě nebyla venku nová deska. Takový fenomén dneska je Billie Eilish.