Pražský Majáles 2019: Fanoušci se mohou těšit na Kryštof, Mirai či Bena Cristovaa

0
432
Majáles odstartuje 27.4

Stalo se už tradicí, že poslední víkend v dubnu patří v Praze Majálesu. Na něm se sejde tisíce lidí, kteří společně s desítkami interprety oslaví konec studentského měsíce, který vychází každý rok právě na duben. Užít si tak mohou třeba Bena Cristovaa, kapely Kryštof, Rybičky 48 nebo Jelen.

Nikoho nepřekvapí, že právě 27. dubna se do pražských Letňan sjede tisíce lidí, a přestože už někteří studentským střevícím odrostli, rádi si majálesovou atmosféru užijí. A hrát jim k tomu bude to nejlepší, co česká a slovenská scéna nabízí. Na své si přijdou, jak fanoušci popu, tak hiphopu, rocku či rapu. Všichni si najdou to, co je baví a láká. V Praze se objeví třeba Kryštof, Ben Cristovao, Jelen, UDG, Mirai, Rybičky 48, Paulie Garand, Separ, Mydy Rabycad, Dymytry, The Atavists nebo Horkýže Slíže. Škála hudebních interpretů je opravdu široký.

Majáles se koná 27.dubna, ale po celé čtvrtý měsíc probíhají na různých místech oslavy studentů. Na Majáles dojde už tradiční majálesový průvod, který odstartuje právě 27. dubna v 10.30 z ulic Vodičkova a Jungmanova. Ani letos nebudou chybět alegorické vozy a masky čtyř vysokých škol. A ani letos nebude přímo v Letňanech chybět volba krále a královny Majálesu.