X-Men: Dark Phoenix má svůj trailer

0
751
X-Men: Dark Phoenix
X-Men: Dark Phoenix

Jean Grey, (v tehdejší roli Famke Janssen) v prvních dvou dílech X-Men sympatická nesmělá rusovláska, do které se zbláznil Wolverine. Pamatujete? A vybavujete si taky, jak se v X-Men: Poslední vzdor úplně pomátla? Mysl jí totiž začal ovládat Dark Phoenix. Stala se tak hrozbou nejen sobě, ale i ostatním a neskončilo to dobře. Zkuste hádat, o čem asi budou další X-Men s názvem Dark Phoenix 🙂

Tahle marvelovka vtrhne do kin (troufám si říct ) 14. 2. 2019 (ideální valentýnský film pro všechny geeky, ne?). Vypráví příběh Jean Greyové již od útlého dětství. Staneme se svědky jejího příchodu do Xavierovy školy pro nadané děti, smrti jejích rodičů i toho, jak se mění v Dark Phoenix. A rozhodně to nebude veselá, klidná podívaná. Jean se totiž nechá svést na temnou stranu a úplně jí přeskočí. Ano, už zase…

Nakonec si X-Men budou muset odpovědět na jednu zásadní, bolestivou otázku: je život jednoho člena týmu důležitější než všichni žijící lidé na světě?

Ještě si pojďme říct několik důležitých věcí:

  • Soundtrack má na svědomí génius filmové hudby, Hans Zimmer ♥.
  • Režie se opět chopil fenomenální Simon Kinberg (X-Men: První třída, X-Men: Budoucí minulost a také X-Men: Apokalypsa).
  • V hlavních rolích se opět objeví naše dobře známé hvězdy jako James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult, Evan Peters nebo Olivia Munn. Samotnou Jean Grey si zahraje Sophie Turner a nebude to rozhodně její premiéra. Ve stejné roli se totiž objevila už v X-Men: Apokalypsa. Pamatujete?

Ale už dost řečí. Stejně višchni chcete vidět hlavně ten trailer, že jo: