Na hradě Okoři se sejdou největší hudební esa – Chinaski, Tomáš Klus i Anna K.

0
433
michal hrůza

Léto je v České republice tradičně vyhrazeno festivalům. Jeden z posledních se uskuteční na hradě Okoři, kde se tradičně hudební festivaly konají. Ten druhý je naplánovaný na 25. srpna a sejdou se na něm největší česká hudební esa.

Letos se uskuteční už 18. ročník Festivalu Okoř. Fanoušci se mohou těšit na tuzemské hvězdy. K hradu Okoř dorazí napřiklad Tomáš Klus, Chinaski, Xindl X, Michal Hrůza nebo Anna K.

“Okoř určitě patří mezi naše oblíbené festivaly. Hráli jsme tu už několikrát a vždycky to bylo super. Publikum bylo fantastické a pod pódiem bylo vždy beznadějně narváno. Mám na tenhle festival několik nezapomenutelných vzpomínek. Ale bohužel jsou nepublikovatelné,” směje se Xindl X, který chystá novou desku.

Ta vyjde už na podzim a fanoušci se mohou těšit, že některé písně zazní i na Okoři. Premiérově se na festivalu představí i kapela TH!S. “Těšíme se tuze i právě proto, že náš basák na Festivalu Okoř byl a velmi si pochvaloval tamnější atmosféru. Říkal, že tolik poddaných v podhradí dlouho neviděl,” prozradil Vojta Kotek za partičku TH!S.

Ti sobotní program odstartují. Následně se návštěvníci dočkají kapely Mirai,  Xindla X, Michala Hrůzy, Chinaski, Tomáše Kluse, Anny K a celý program uzavřou Yo Yo Band. Více informací se čtenáři dozví na webových stránkách.