Benátská! 2016: Opět soutěžíme o 2×2 lístky na festival

0
3267

Rok se s rokem sešel a my tu pro vás opět máme soutěž o 2×2 lístky na Benátskou!, která se letos koná od 28. července do 31. července. Tentokrát jsme soutěž pojali trochu kreativněji, ale nebojte, nikdo po vás žádné umělecké výkony chtít nebude.

Na Benátskou! jsme vás už zvali zde, jen připomeneme, že je přichystáno vystoupení Toma Jonese, DragonForce, Michaela Schenkera či speciální show Jesus Christ Superstar v nastudování Hudebního divadla Karlín. Těšit se tak můžete na Kamila Střihavku, Václava NOIDa Bártu, Jiřího Korna i Dana Bártu v roli Jidáše. Zbytek programu bude tvořit průřez českými i slovenskými interprety od Voxela, Mandrage a Báru Polákovou přes The Snuff, Dymytry a Horkýžeslíže po Hanu Zagorovou a Olympic. Předběžný harmonogram a ostatní informace najdete na oficiálních stránkách festivalu či na jeho facebookovém profilu.

Pokud tedy máte poslední červencový čtvrtek, pátek a sobotu volno a rádi byste se na festival přijeli podívat, nebo lístky už máte a chtěli byste nabrat s sebou do Liberce ještě nějaké přátelé, zbystřete – dva z vás totiž mají díky spolupráci Culture Times a Benátské! možnost vyhrát po dvou lístcích na festival. Pravidla jsou jednoduchá:

1. Zařiďte, aby se k nám v termínu 9. až 21. července 2016 dostala jakákoliv vámi pořízená fotografie, která podle vás nejlépe vyjadřuje festivalovou atmosféru. Nemusí být přímo z Benátské!, chceme totiž zapojit i čtenáře, kteří na tomto festivalu ještě nebyli. Fotky viditelně propagující jiný festival nám ale neposílejte:).

2. Fotografii nám pošlete jen jednu, nejlépe na e-mail redakce@culture-times.cz, nebo ji postněte na svůj Facebook či Instagram a označte nás (@culturetimes), abychom si ji mohli prohlédnout. Naše facebooková zeď i zprávy jsou vám taktéž přístupné!

3. Nehodnotíme kvalitu fotografie, takže se nebojte poslat to, co je podle vás nejvýstižnější.

4. Dva vítěze vybereme v pátek 22. července 2016 a budeme je kontaktovat, sledujte tedy e-mail nebo sociální síť, jejímž prostřednictvím se k nám fotka dostala.

5. Lajkujte náš Facebook, ať vám nic neunikne:).

Foto: archiv kapely